чи ВІДПОВІДАЄ НАЙМАННЯ РЕКЛАМНОГО АГЕНТСТВА ВАШОМУ СТИЛЮ РОБОТИ?

чи ВІДПОВІДАЄ НАЙМАННЯ РЕКЛАМНОГО АГЕНТСТВА ВАШОМУ СТИЛЮ РОБОТИ?

Прибігати до послуг агентства чи ні, ви будете вирішувати, зрозуміло, не тільки виходячи з вартості його послуг. Суттєво важливо також знайти агентство, стиль роботи якого буде відповідати вашому.
Деякі підприємці намагаються якнайбільше співробітничати з агентствами. На їхню думку, послуги незалежних фахівців і самоособисте доставляння оголошень у редакції газет - тільки порожня витрата часу. Багато бізнесменів добре усвідомлюють, що справляються з рекламуванням не дуже-те успішно. Інші ж скоріше збанкротуються, чим дозволять кому-небудь управляти такою істотною галуззю, як рекламування фірми. Досить і таких, які перебувають десь посередине між цими двома полюсами. Подумайте над наступними питаннями.
чи Можна вас віднести до менеджерів, що дають своїм співробітникам можливість виявити себе? Якщо так, послуги рекламного агентства - для вас.
А можливо, ви з тих менеджерів, хто віддає перевагу "тримати руку на пульсі"? У такому випадку для зручності ви можете користуватися послугами агентства, але виберіть те, де будуть чекати від вас діяльного співробітництва.
Може бути, ви вважаєте, що ніхто краще вас не може рекламувати вашу фірму, тому що ніхто взагалі нічого не розуміє в рекламі? У такому випадку в агентства не заглядайте.
Якщо ви все-таки розвязали звернутися в агентство, помніть, що вони пропонують різний набір послуг. Деякі воліють розробляти загальну рекламну стратегію й повний рекламний бюджет. Це найбільш традиційний вид діяльності рекламних агентств і разом з тим найбільш раціональне використання всіх їхніх можливостей. Однак передача агентству всіх прав і обовязків в області реклами на самому початку співробітництва може виявитися занадто обтяжної для агентства й занадто накладної для вас.
Інші агентства бувають повністю задоволені вже тоді, якщо їм довіряють розробку логотипа, замовляють видання простої брошури, проведення телевізійного ролика, підготовку плану рекламної кампанії. Одні агентства будуть намагатися диктувати вам, як поводитися в рекламі; інші охоче виконають усі ваші рекомендації.
Якщо ви дали замовлення агентству, але не задоволені результатами роботи, не переносите невдоволення автоматично на всі агентства як такі. Стиль роботи кожного з них, власний, індивідуальн