За допомогою яких дій, крім акцій директ маркетингу, можна ще виявити зацікавлених потенційних клієнтів і знайти підходи до них?

За допомогою яких дій, крім акцій директ маркетингу, можна ще виявити зацікавлених потенційних клієнтів і знайти підходи до них?

Обґрунтування. Навіть сама слабка реакція з боку клієнта є його першим контактом з вашою фірмою й дає шанс для розвитку довгочасного діалогу із клієнтом. Чим більше перших контактів ви завяжете, тем надійніше буде основа успішно проведеного вами тривалий час директ маркетингу.
Перші контакти з потенційними клієнтами не завжди бувають результатом великомасштабних акцій ДМ. Існують і інші шляхи, що не вимагають багато коштів для вдалого встановлення перших контактів з потенційними клієнтами. Згадаєте, скільки первісних бесід ви проводите з потенційними замовниками вашої фірми протягом року. Виставки-Ярмарки, навчальні семінари, конгреси, симпозіуми та інші заходи є воістину золотоносними жилами, звідки можна черпати перші контакти. У сфері туризму це можуть бути відвідувачі ресторану або, що проявляють інтерес особи, що запитують у бюро реєстрації в готелі той або інший рекламний проспект. У торгівлі це можуть бути аматори ходити по магазинах, не роблячи покупок. Те ж саме стосується банків, ощадних кас і бюро подорожей. Усюди щогодини відбуваються первісні розмови - контакти з потенційними покупцями, значимість яких незрівнянно вище первісних контактів, здійснюваних шляхом прямого поштового розсилання. Особиста бесіда виявляє більший вплив, чому первинний письмовий діалог. Однак ці особисті контакти недовговічні, якщо надалі не опікуватися про них.