Історія Slice

Історія Slice

Slice це содовий прохолодний напій, представлений компанією Pepsi-Cola відразу у двох варіантах: із цукром і дієтичний.
Ми б порекомендували, щоб Slice був тільки дієтичним продуктом. ( Через фруктові подсластителей Diet Slice містить усього 28 калорій).
Причина такої рекомендації в тому, що в такому випадку зявляється можливість краще позиціонувати Slice як фітнес-продукт здоровішого харчування. Інакше кажучи, тільки дієтичний напій Slice звузив би "фокус" продукту, що завжди є гарною стратегією в маркетинговій війні.
Стратегія тільки дієтичного продукту, крім того, відмовилася б від елемента цукру, який представлений в 80 відсотках продуктів на ринку. Але Slice вивели на ринок як гравця у двох напрямках. Це зроблене непогано, але, на нашу думку, не так добре, як могло б бути, якби це був тільки дієтичний продукт.
Відбувається наступне: сегмент ринку дієтичних продуктів росте за рахунок продуктів з утримуванням цукру. У цей час 27 відсотків продажів усіх напоїв Coke падає на дієтичні різновиди.
У випадку Slice, як і очікувалося, дієтичний напій перевершує по продажах напій із цукром. Якби компанія сфокусувалася тільки на дієтичній версії, ми вважаємося, продукт захопив би навіть більшу частку ринку. Реклама могла б бути більш сфальцьованої на фітнесі й здоровя: "Slice додає фруктові соки й віднімає калорії", наприклад.
Окремі продукти не завжди " ідуть за ринком". Незважаючи на те, що сахаросодержащие продукти представляють 73 відсотка ринку Cola, дієтична версія Coka-Cola без кофеїну перевершує по продажах такий же напій із цукром більш ніж у чотири рази.