Перетворення тактики в стратегію

Перетворення тактики в стратегію

Тепер вам настав час перетворити вашу тактичну ідею в національну стратегію, визначивши, хто повинен донести це послання до американців.
Природнім вибором стануть колишні наркомани або родичка наркоманів, яка розповіла свої сумні й зворушливі історії. Самим удалим засобом масової інформації стане телебачення через свій емоційний і особистісний вплив.
Можна залучити знаменитостей і зірок спорту, про чиї проблеми з наркотиками було відоме раніше. Прикладами можуть стати комік Річард Прайор, що розповідає про те, як він практично загубив свою карєру зірка, що була, бейсболу Денни Маклейн, який розповість про те, як він потрапив у вязницю й втратив волю, дружина Джона Белуши з розповіддю про те, як загинув її чоловік. Наприкінці кожного рекламного ролика, оповідач буде дивитися в камеру й говорити: "Наркотики для невдах". У міру того як усе більш знамениті й сумно знамениті люди будуть доносити до свідомості це послання, Америка буде перейматися думкою, що наркотики ведуть на дно, а не нагору.