Зримі ідеї

Зримі ідеї

Дуже багато рекламних роликів забуваються відразу, як тільки закінчуються. Число рекламних обігів, які ми бачимо й чуємо, росте в геометричній прогресії. У день на споживачів обрушуються сотні обігів. У цьому потоці наша увага може зачепити тільки щось конкретне. Мозок може відразу за щось ухопитися. Памяті є на що обпертися.
Легше запамятовується зриме, конкретне. І не важливо, що деякі аспекти нашого миру стають віртуальними, менш відчутними. Даний факт, навпаки, тільки підтверджує це затвердження.
Зримі ідеї — це не рекламні ідеї як такі. Це конкретні знахідки, що підсилюють привабливість торговельної марки. Знахідки можуть бути самими різними. Наприклад, запорукою успіху може стати вдала назва марки, скажемо «Night Repair» («Нічний ремонт») або «Snack Wells» («Море закусок»). Або ідея впакування: колготки «Leggs» упаковані в коробочки яйцеподібної форми. Марки «Night Repair» і «Leggs», кожна у своїй області, явно порушують безперервність. Нижче ми приведемо багато подібних прикладів.