Роль "Бюро по вдосконалюванню ділової практики"

Роль "Бюро по вдосконалюванню ділової практики"

Ефективний контроль над рекламною практикою, особливо на місцевому рівні, здійснюється декількома організаціями, що займаються контролем над діловою практикою.
Найбільшої з подібних організацій є Бюро по
удосконалюванню ділової практики. Створене в 1916 році. Бюро по вдосконалюванню ділової практики (БББ) має загальнонаціональні й місцеві представництва, фінансовані із внесків більш ніж 100 000 компаній-членів. Завданням організації є захист споживачів від шахрайства й обману в рекламній і торговельній практиці. Такі бюро в складі представників від рекламодавців, агентств і засобів масової інформації, а також громадськості здійснюють контроль над рекламною діяльністю у своїх районах. Вони проводять розслідування по скаргах, що надходять від споживачів і рекламодавців. Порушників просять переглянути свою рекламу, і в багатьох випадках цього виявляється досить. БББ також має архів порушників, відкритий для широкої публіки. Справи порушників, які відмовляються підкоритися його розвязкам, направляються адміністративним органам для вживання додаткових заходів. БББ часто працює разом з місцевими правоохоронними органами по покаранню рекламодавців, винних у підтасуванні й викривленні фактів. Щорічно через БББ із метою виявлення можливих порушень відносно правдивості й точності аналізуються тисячі рекламних оголошень.
Рада Бюро по вдосконалюванню ділової практики є головною організацією Бюро по вдосконалюванню ділової практики й входить у Національну Раду по вивченню реклами. Однієї з його завдань є допомога молодим галузям у розробці норм етичної й відповідальної рекламної діяльності. Він також надає поточну інформацію по законодавству відносно реклами й постановам судових і адміністративних органів, що зачіпають рекламну діяльність. В 1983 році Національне відділення реклами Ради Бюро по вдосконалюванню ділової практики опублікувало принципи реклами в особливо чутливій сфері — рекламі для дітей (див лабораторну роботу 2-В).