Регулювання організаціями споживачів

Регулювання організаціями споживачів

Найбільший ріст у рядах регулюючих чинностей, що займаються рекламою, спостерігався серед організацій по захисту прав споживачів. Починаючи з 60-х років нашого сторіччя рух споживачів став відіграти активну й усі зростаючу роль у боротьбі із шахрайством і обманом у рекламі. Споживачі стали вимагати не тільки, щоб виробу функціонували точно так, як вони рекламуються, але, щоб надавався більший обсяг інформації для порівняння й прийняття оптимального
купівельного розвязку. Вплив руху споживачів і постійно наростаючий тиск убік прийняття більш твердого законодавства в області рекламної діяльності дало народження новому терміну — "консьюмеризм", або суспільний рух, покликане сфокусувати увага на правах покупців. Відтоді рекламодавці й рекламні агентства засвоїли одну істину: американський споживач має можливості впливати на рекламну практику.
Наростаючий рух споживачів змусив рекламодавців і рекламні агентства обертати більше уваги на свої затвердження про вироби, особливо на тих з них, які повязані з витратами енергоносіїв (такі, як характеристики економічності нових автомобілів) і живильною цінністю перероблених продуктів (таких, як покриті солодкою верствою крупяні пластівці). Консьюмеризм сприяв становленню організацій по захисту прав споживачів і регулюючих організацій. Він також підштовхнув рекламодавців, рекламні агентства й засобу масової інформації до збільшення обсягів досліджень настроїв споживачів для того, щоб зясувати їхні дійсні потреби й те, яким образом їх можна задовольнити. Багато рекламодавців сходяться в тому, що створення служб по звязках із громадськістю й вкладення в репутацію фірми в остаточному підсумку обернуться поліпшенням відносини клієнтури й ростом обсягів збуту.