Алгоритми стимуляції творчої активності

Алгоритми стимуляції творчої активності

Таких у цей час відоме цілком достатньо. Погано те, що здебільшого творці реклами по тем або іншим причинам не прибігають до цих потужних допоміжних коштів, багато в чому сподіваючись « навмання», подібно героєві мультфільму — «И так зійде».
Приведемо деякі з найбільш ефективних методів актуалізації креативного стану творців реклами, використовуючи які можна навіть у самій важкій ситуації відшукати необхідний сюжетний і образний розвязок.
1.
Майже не використовуваний, але вкрай ефективний метод. Головними умовами їх проведення повинні бути абсолютна відмова від критики тільки що виниклих і оголошених ідей і стругаючи фіксація результатів обговорення. Доцільно проводити «мозкові штурми» не тільки зі своїми колегами, але й у дружньому колі, родички й просто знайомих. Важливо зрозуміти, що прихожі в особливому екзальтованому творчому стані нові думки швидко «улетучиваются» зі свідомості. Якщо сумлінно не фіксувати проміжні продукти, то краще буде попросту упущене. Будь-яка ж критика у фазі генерації приводить до сковування ініціативи й перетворенню вступу дійсно свіжої й несподіваної інформації.