АНТИКРИЗОВИЙ PR І КОНСАЛТИНГ

АНТИКРИЗОВИЙ PR І КОНСАЛТИНГ

Що буде завтра, або для кого й навіщо написана ця книга?.
« Доки грім не вдарить, мужик не перехреститься».
«Я вам плачу — ви мене відмиваєте від того, чому мене облили...».
Що буде завтра, або для кого й навіщо написана ця книга?.
«Стабільність» — явище, про який більшість керівників сьогодні може тільки мріяти. Усі ми залежимо від такої кількості зовнішніх факторів, що стає не по собі.
чи Можете ви із упевненістю сказати, що протягом найближчого року не виявитеся в найскладнішій кризовій ситуації?.
Збільшення податкових ставок зробить ваш бізнес збитковим; зявиться сильний конкурент, з яким вам не впоратися; програє вибори підтримуючий вас губернатор; упаде попит на вашу продукцію через затримки зарплати... А скільки більш «дрібних» складностей: на вас можуть завести кримінальна справа, ваш бухгалтер виявиться шахраєм, звільниться заступник, який «віз» на собі половину всієї роботи. Не говорячи вже про зовсім непередбачені обставини, коли алкаш- сторож спалить вашу оптову базу або через прорив каналізаційних труб постраждає ваш торговий центр...
Але все це — дрібязки в порівнянні з тим, що можуть зробити з вашою організацією знамениті «нові технології», починаючи від серії грязнейших замовлених статей у всіх ЗМІ й закінчуючи складними методиками керування слухами й лобіювання. Адже недарма в горезвісних «чорних піарників» існує приказка: « У вас усі добре тільки тому, що на вас ще не було замовника»...
Не секрет, що фахівці в області «паблик рилейшнз» воліють працювати із благополучними компаніями — у тих є й гроші, і можливості. Дійсно, набагато простіше висвітлювати діяльність фірми, що має необмежений рекламний і спонсорський бюджет, чим витягати із бруду того, кого туди активно «закопують». Але що тоді робити підприємцеві на грані руйнування, чиновникові з підірваною репутацією, політику, що програв вибори?.
Книга, яку ви тримаєте в руках, написана для чітко певного кола осіб — керівників організацій усіх форм власності, підприємців, політиків і суспільних діячів. Адресована вона й фахівцям, що працюють в області звязків із громадськістю й суміжних сферах. Це не складна загальнотеоретична робота й навіть не навчальний посібник, а чисто практичне керівництво, яке ставить своєю метою допомогти вам розібратися в описуваних технологіях і використовувати їх.
Ви зможете зясувати, як за допомогою коштів PR і ефективної системи консалтингу уникнути багатьох проблем, запобігти різним видам криз, а також гідно вивести організацію з будь-якої кризи незалежно від його причин і форм прояву.
« Доки грім не вдарить, мужик не перехреститься».
На жаль, наявність в організації служби PR- скоріше виключення, чому правило, особливо в регіонах. Такий підрозділ створюється або в якості данини моді, або від надмірно сприятливого положення фірми, та й то не завжди.
Позиція більшості керівників ясна: якщо фірма процвітає, навіщо їй новий підрозділ — начебто б і без нього прекрасно справляються? Якщо ж організація тільки починає розбудовуватися, у неї тим більше немає зайвих коштів на утримання додаткових штатних одиниць.
Національна російська безтурботність уже стала приказкою. Завжди є надія, що проблеми обійдуть стороною, а якщо немає — те зявиться який-небудь «добрий фей», якому можна заплатити, і він разом розвяже їх усе.
Як правило, до консультантів звертаються тільки в самому крайньому випадку, коли вже «припекло», причому до цього використовують масу інших коштів, ще більш ускладнюючи своє положення. Звичайно, якщо керівникові повезе і йому попадеться дійсно розумний фахівець, той зможе допомогти. Але нерідко замовник.
сприймає залучення «піарника» у якості « швидкої допомоги» — небагато полегчало, і добре; тепер можна продовжувати працювати як і раніше.
Насправді постійно діюча служба PR потрібна практично всім, чому б ви не займалися. Питання в іншому — який вона повинна бути, з кого полягати й чому займатися? Швидше за все, по прочитанню книги ви самі відповісте на це питання.