ЕПІЛОГ

ЕПІЛОГ

Я підніс до рота ложечку зі шматком торта... тремтіння пробігло по всьому моєму тілу, і я завмер, поглинений тими разючими змінами, що охопили мою істоту.
Це була книга про споживчі переживання, які формуються завдяки маркетинговим кампаніям відчуттів, почуттів, міркувань, дії й співвіднесення і їх інтеграції в холистическую маркетингову практику.
Тим часом існують і зовсім інші типи переживань, переживань у деякому змісті «більш глибоких», «більш органічних» і «більш захоплюючих». Ці типи переживань більш яскраві у відчуттях, більш хвилюючі для серця, більш интригующи для інтелекту, чому ті, що можуть бути породжені кожний з описаних вище маркетингових кампаній. Ці типи переживань здатні повністю змінити наш погляд на мир, наші колишні пріоритети й сам характер нашому життя, який ми самі її робимо. Вони змушують нас звернутися до нових крапок відліку, до нового бачення миру. Хтось із нас говорить у цьому випадку про глибоко особисті або міжособистісних переживаннях. Інші називають ці почуття релігійними або духовними. Я ж волію йменувати такі переживання екзистенціальними, або « прус-товими». Що стосується екзистенціальних переживань Пруста, раджу приєднатися до тем тисячам « прусто-туристам», що щорічно відвідують у Франції містечко Иллье-Комбрей, і, пожевивая печиво «Мадлен», перечитати на цій священній землі екзистенціалізму епопею письменника «У пошуках втраченого часу».