ТРИ ВИДИ РЕКЛАМНИХ ОГОЛОШЕНЬ

ТРИ ВИДИ РЕКЛАМНИХ ОГОЛОШЕНЬ

Існують три основні види рекламних оголошень у газетах:.
-> оголошення в рамках; -> дрібні оголошення; -> рекламні вкладиші.
Оголошення в рамках.
Найбільше широко поширені. Можуть зявлятися в будь-якому місці газети. У них використовуються різні графічні розвязки, знімки, ілюстрації, декоративні шрифти і т.д., Що Втримуються в цій главі відомості ставляться, насамперед, до рамкових оголошень.
Дрібні оголошення.
Дрібні оголошення звичайно публікуються в спеціальних газетах або на спеціальних смугах і групуються по рубриках: " Куплю", "Продам", "Міняю", "Нерухомість", "Автомобілі", " Книги й друкована продукція" і т.д. Тексти оголошень пишуться рекламодавцями, але можуть редагуватися газетою. Графічні ефекти, якими можна при цьому скористатися, обмежуються використанням напівжирного, курсивного, прописного й ущільненого накреслення. У деяких газетах за додаткову плату оголошення можуть обвести рамкою. Вартість таких оголошень обчислюється по числу слів або рядків.
Дрібні оголошення можуть бути дуже ефективними - за умови, однак, що ви напишете їх так, як рекомендується в главі 4, і розмістите в підходящому виданні.
Рекламні вкладиші.
Рекламні вкладиші - це міні-добавки до газети, одне або багатобарвн, що містять рекламу однієї фірми ( на відміну від тематичних вкладок, які готовить редакція газети, поміщаючи в них статті на дану тему, а також рекламні оголошення різних фірм). Рекламні вкладиші - дуже популярний на Заході тип, що виправдовує себе, газетної реклами. На території колишнього СРСР поки не розповсюджений, хоча напевно в нього й тут велике майбутнє.
Рекламний вкладиш дозволяє вам повністю контролювати якість печатки, оскільки віддрукувати його можна там, де вам хочеться, і потім прикласти до газети вже в готовому виді. Вкладиші ефективніше, чим прості оголошення, притягають увага читача. За допомогою експедиційного відділу друкарні (або фірм, що займаються розповсюдженням газет) ви можете домовитися про те, щоб вкладиш поширювався тільки на певній території. Додаткова перевага рекламних вкладишів - у цій якості можна використовувати вже існуючі рекламні брошури, убиваючи тим самим горезвісних двох зайців: заощадити вартість печатки й розвязати проблему поширення брошур. Однак переконаєтеся, що ваша брошура насправді може виконувати роль ефективного рекламного інструмента ( про написання рекламних брошур - див