РОЗМІРИ ОГОЛОШЕННЯ

РОЗМІРИ ОГОЛОШЕННЯ

Площа оголошень виміряється у квадратних сантиметрах або в так званих модулях. Модуль - прямокутник, ширина якого дорівнює ширині стовпчика, а висота- 1/6 або 1/8 висоти сторінки. Оскільки найчастіше на газетній смузі є 6-7 колонок, то в смузі міститься 48 модулів (6 колонок х 8 частин). Однак газети бувають різних форматів, тому модулі в них також різних розмірів. Інакше кажучи, площа модуля в "Звістках" не дорівнює площі модуля в "Аргументах і фактах".
Ваше оголошення повинне мати розміри, у точності кратні розмірам модуля в, що цікавить вас газеті. Це значить, що, якщо ви прагнете розмістити рекламу в декількох газетах, вам, можливо, прийде виготовити оголошення різних розмірів.
Якщо ваш оригінал-макет не збігається зі стандартним розміром стовпчиків, газета або трохи зменшить його, або залишить навколо оголошення порожній простір, за який вам доведеться заплатити. ( Як ви побачите трохи пізніше, уміле використання порожнього простору в рекламі може виявитися дуже вигідним. Однак потрібно простежити, щоб порожнє місце не псувало загальний вид оголошення.).
Даючи порядкове оголошення, намагайтеся заповнити корисний рядок до кінця - адже за неї однаково прийде платити, нехай вона несе