Ціни

Ціни

Виготовлення оригінал-макета оголошення.
Вартість виготовлення оригінал-макета рекламного оголошення залежить від його складності в технічному відношенні. Ілюстрації, світлини, використання кольору і т.д. - усе це ускладнюючі елементи, що позначаються на ціні.
Компютерний дизайнер або художник назве свою ціну залежно від того, що вам потрібно. Макет невеликого простого стандартного оголошення буде коштувати кілька доларів, у той час як ефектний высо-кохудожественное оголошення на обкладинці журналу може "потягнути" і на сотні доларів. Якщо ви часто рекламуєтеся в газетах, вам буде вигідно постійно співробітничати з тим самим дизайнером, який виготовить щось начебто зразка-заготовки (рамка, логотип і інші часто використовувані елементи) і буде вносити в нього лише новий текст. При цьому ви будете платити тільки за останнє.
Вартість рекламної площі в газетах.
Рекламна площа в більшості газет продається в перерахуванні на квадратні сантиметри, рядки, слова або так звані модулі. Основні розцінки можуть бути різними залежно від того, скільки місця і як часто ви купуєте в газеті протягом місяця або року.
Той, хто приходить уперше; а також той, у кого не укладений з газетою договір на постійне співробітництво, платить по найвищих розцінках. У той же час договірні ставки - найчастіше певні індивідуально в процесі укладання договору - можуть бути суттєво нижче для фірм, що регулярно поміщають у газеті свою рекламу (такі фірми, однак, повинні купити певну мінімальну кількість модулів у даний період часу). Крім того, газети можуть користуватися системою знижок, доступної кожному рекламодавцеві ( приміром, знижка за надання оригінал-макета або за оплату готівкою при оформленні замовлення).
Розцінки на рекламну площу, як правило, вище в номерах за пятницю, суботу й святкові дні, за буденні дні, оскільки так звані " уик-эндо-вые" видання мають звичайно більше читачів ("Комсомолка"-товстушка, "Праця-7" і т.д.). Крім того, вартість рекламної площі залежить від місця розміщення оголошення: площа на першій і останній смузі коштує більше, чим на інших смугах газети, місце в заголовка - дорожче, чим унизу першої смуги; традиційно дорожче місце на смузі, де дається програма ТВ, і т.д.
Ставки ростуть внаслідок інфляції (що сумно) і росту рекламного ринку (що, у принципі, не може не радувати). Імовірно, немає потреби приводити якісь конкретні цифри: якщо ви прагнете рекламуватися в газеті, вам не важко буде навести довідки в обрані вами виданнях. Слід тільки помітити одне: не соромтеся торгуватися. У редакційних відділах реклами торг виглядає так само органічно, як і на схід