ХТО ПОВИНЕН РЕКЛАМУВАТИСЯ В ГАЗЕТАХ?

ХТО ПОВИНЕН РЕКЛАМУВАТИСЯ В ГАЗЕТАХ?

Газети - ідеальний кошт рекламування для фірми, яка прагне мати широке коло клієнтів. Газети дозволяють передати клієнтам конкретну інформацію, таку як ціна, знижки, характеристика продаваного продукту і т.д.
Місцеві щоденні й щотижневі газети дуже популярні серед малих і середніх підприємств саме завдяки більшим тиражам (реклама доходить до великої кількості споживачів), щодо невеликої вартості газетної площі, а також можливості помістити оголошення відразу після його подачі й при необхідності оперативно змінити його втримування.
Газети іншої спрямованості, видавані, приміром, для національних меншин, членів тих або інших партій і русі, ділових людей і т.д., або ж так звані центральні газети дають можливість рекламодавцям донести свою інформацію до аудиторії, відібраної за якою-небудь ознакою.
Останнім часом число періодичних видань у всіх пострадянських країнах різко зросло. Видаються газети для компьютерщиков, бізнесменів,торговців; аматорів орхідей і вязання гачком: для жителів певної області, міста, району. Є й простір для росту - в Італії, наприклад, своя газета видається в кожному селі. Вам як підприємцеві потрібно орієнтуватися в цім газетному морі й співробітничати з газетою (декількома газетами), які донесуть рекламу саме до вашого сегмента ринку.
Переваги реклами в газетах:.
а) на певній території небагато конкуруючих між собою місцевих газет, що полегшить вам вибір ЗМІ; б) місцева газета, як правило, має значний тираж, тобто доходить до більшого числа споживачів, чому інші місцеві ЗМІ. Типова газета, що займає в місті позиції монополіста, за даними фахівців, доходить до 65% дорослого населення міста; в) у читача рекламних оголошень у газеті більше часу на осмислення втримування оголошення, чому у випадку реклами по радіо або телевізору; г) у газетній рекламі ви можете, без шкоди для основного втримування, помістити карту або план, що показують, як добратися до вашої фірми, адреси інших приналежних вам магазинів, а також умови продажу; д) газети взагалі дуже еластичні в дії. Ваше оголошення зявиться в номері через 1-3 дня після подачі, буквально в останню хвилину ви зможете внести зміни в утримування; е) помістити оголошення в газети простіше й дешевше, чим в інші ЗМІ. Крім того, зробивши одного разу оригінал- макет, ви зможете користуватися ним багаторазово.
Недоліки газетної реклами:.
а) споживачі часто ігнорують газетну рекламу. У цьому змісті тілі- і радиореклама, а також реклама поштою будуть ефективніше. У газеті ваше оголошення зявиться по сусідству із цілим сонмом оголошень інших фірм. Більше того, досить складно виготовити газетне оголошення, настільки разюче одмінне від інших, щоб притягати погляд читача; б) читачі газет, як правило, зрілі особистості, які свої пристрасті до тем або іншим товарам міняють менш охоче, чому аудиторія інших ЗМІ; в) іноді якість газетного тексту буває дуже низьким, через що губиться якість світлин, тексту, можуть повністю зникнути деякі їхні особливості: г) у типового сучасного читача менше часу на читання газет, чому в читача минулих років. Він швидко переглядає статті й лише мигце