ЯК ПОВОДИТИСЯ В РЕКЛАМІ СКРОМНИКОМ

ЯК ПОВОДИТИСЯ В РЕКЛАМІ СКРОМНИКОМ

Далеко не всі люди можуть рекламувати самі себе. Набагато більше таких, яких у жах кидає при одній думці про публічний виступ. Деякі вважають, що не вміють писати або говорити. Інші затверджують, що в них немає на такі дурості часу. І кожний з нас із дитинства знає: хвалити самому себе недобре.
Що ж, гарна непряма реклама - це щось більше, ніж прості хвастощі й похвальба, навіть якщо часом і нагадує саме це. Повідомляючи людям про своє підприємство, ви виявляєте клієнтам послугу. Зрештою, якщо ви робите щось дуже добре, хіба не слід повідомити про цей іншим?.
Кращий спосіб перемогти боязкість - планування. Сядьте й обміркуйте, які види непрямої реклами приносять вашій фірмі найбільшу користь. Задайте собі питання: а які з них ви можете здійснити самостійно. Якщо ви почуваєте, що скоріше провалитеся під землю, чим відкриєте рот перед мікрофоном,-пошукайте іншу форму реклами. Якщо ж, однак, ви знаєте, що участь у радіопередачах допоможе вашій фірмі, і почуваєте лише деяку непевність у собі, потренируйтесь будинку перед дзеркалом, поберіть кілька уроків ораторського мистецтва - і вперед, на радіо! Глибоко вдихніть і наберіть номер самої симпатичної вам радіостанції.
Планування допоможе уникнути й такої побитої відмовки, як нестача часу й небажання хвалити самого себе. Якщо у вашому плані значиться: "розсилання повідомлень для преси після висновку великого контракту" - то щораз після висновку контракту ви будете розсилати їх, не роблячи із цього особливої проблеми. Вам не прийде сидіти й, смутно підперши щоку рукою, міркувати, що "написати повідомлення так складне", якщо у вас є розроблений раніше зразок, у який потрібно лише додати необхідну інформацію й розіслати всім людям, що значаться у вашому списку контактів, як потрібні для непрямої реклами.
Якщо ваш рекламний бюджет обмежений (а чий бюджет не обмежений?) - ви не можете собі дозволити не використовувати неп