Ранній етап розвитку реклами в США

Ранній етап розвитку реклами в США

Перші рекламні оголошення в американських колоніях зявилися в 1704 році в газеті "Бостон Ньюслеттер". Пізніше Бенджамин Франклін поліпшив читабельність реклами за рахунок використання великих заголовків і виділення реклами незаповненими полями. Йому ж приписують використання вперше в США ілюстрацій у рекламі.
На початку 19-го століття в США почалася промислова революція. Уперше виробники змогли організувати масове проведення, забезпечивши однакову якість продукції. Однак, щоб організувати масове проведення, їм було необхідно масове споживання, при якому покупцями повинне було стати величезне число людей. Торгівля в місцевих масштабах була вже недостатня. Виробники швидко усвідомили величезну цінність реклами як кошту, що стимулює збут на привабливих прикордонних ринках Заходу, а також зростаючих промислових ринках Сходу.
У липні 1844 року в журналі "Сазерн Мессенжер", редактором якого якийсь час був Эдгар Аллан По, зявилася перша журнальна реклама. Журнали виявилися першими носіями, якими виробники скористалися для виходу на масовий ринок і стимулювання масового споживання. Журнали дозволили організувати загальнонаціональну рекламу й тим самим збут продукції по всій країні.
Джон Отул народився в Чикаго в 1929 році. Його письменницька діяльність почалася в 15 років, коли було опубліковано його перший вірш. Він одержав ступінь бакалавра журналістики в Північно-західному університеті й потім пройшов дійсну військову службу в морській піхоті. Після звільнення в запас він пройшов співбесіду в компанії "Фут, Коун энд Бэлдинг" ("ФКБ") і працював на цій фірмі до виходу на пенсію. Почав він з посади помічника редактори під початком у легендарного Файфакса Коуна, одного з партнерів агентства. Потім його висунули на посаду художнього директора й він продовжив свій шлях по службовим сходам до посади президента й керівника служби художніх робіт.
В 1981 році він був вибраний головою Ради директорів фірми "Фут, Коун энд Бэлдинг Коммьюни-Кейнз Інк.". Це акціонерне товариство складається з 62 відділень, що надають повний набір рекламних послуг в 32 країнах миру (5 з них у США), а також дочірніх компаній, що спеціалізуються на звязках із громадськістю, рекламі по найманню на роботу, прямій посилковій рекламі, рекламі в довідниках, просуванні продажів, а також рекламі фінансових і фармацевтичних компаній.
Пізніше він залишив компанію "Фут, Коун энд Бэлдинг", щоб перейти на роботу як виконавчий віце-президента Американської асоціації рекламних агентств.
В одному зі своїх недавніх інтервю, фрагменти якого наведені в рекламі для газети " Уолл-Стритджор-Нэл", Отул поділився наступними думками про рекламу: "Якщо від мене потрібно писати для індивідуальних споживачів, то мені в цьому випадку необхідно представляти їхній напрям думок, життя й споживання. Тому, я вважаю, потрібно відірватися від статистичних даних за результатами опитувань суспільної думки й глянути на те, що відбувається в реальному світі. Нова атмосфера індивідуалізму стимулює людей до реалізації своїх завдань, задоволенню амбіцій і особистих апетитів, побудові задовольняючого їхнім потребам стилю життя. Не дивно, що до реклами, яка підходить уводити, увести до ладу людям, як до однорідної маси, існує недовіра. У наші дні кращі зразки реклами звернені до індивідуальних потреб — до непереборної потреби бути самим собою.
Крім цього, відбувається найгостріша рекламно-інформаційна боротьба за увагу аудиторії, у звязку із чим досить важко зробити рекламу помітної. І тем не