ЩО ТАКЕ МАРКЕТИНГ?

ЩО ТАКЕ МАРКЕТИНГ?

Організація будь-якої справи вимагає щоденного здійснення незліченного числа проектів і функцій. Керування всіма цими видами різноманітної діяльності
звичайно ведеться по трьом широким напрямкам: проведення, фінанси й маркетинг.
Студентам, що вивчають бізнес, викладаються багато предметів, що мають відношення до одному або всім трьом зазначеним напрямкам діяльності. Наприклад, курс бухгалтерії ставиться до області фінансів, програми навчання матеріально-технічному забезпеченню, контролю якості або виготовленню продукції — до області проведення. Реклама ж являє собою спеціальний курс у рамках вивчення маркетингу, що включає також безліч інших дисциплін, таких, як дослідження попиту/пропозиції, транспортування й розподіл продукції, керування матеріально-технічним постачанням, навчання й керування в торгівлі, не говорячи про багатьох інших.
Усі ці предмети взаємозалежні й впливають на утримання використовуваною фірмою реклами. Щоб ефективно працювати в рекламі в умовах сучасної дійсності, необхідно чітке розуміння конкретних умов ринку, у яких діє реклама. У звязку із цим мету справжньої глави й фактично всього даного розділу полягає у визначенні втримування й форми предмета маркетингу в цілому для того, щоб розяснити роль властиво реклами у функції маркетингу.