ЯК УНИКАТИ НЕПОРОЗУМІНЬ У РОБОТІ З АГЕНТСТВАМИ

ЯК УНИКАТИ НЕПОРОЗУМІНЬ У РОБОТІ З АГЕНТСТВАМИ

На жаль, агентства звичайно не можуть похвастатися ідеальними, відшліфованими взаєминами із середніми й дрібними фірмами. Типовий клієнт міркує так: "Вони й зеленого поняття не мають про мою фірму. Зате вистачає нахабності виставити мені величезний рахунок за якусь дурницю, з якої я впорався б і сам, причому набагато краще". Або так: "Вони зовсім не беруть до уваги мої слова. Творять, що прагнуть?". У свою чергу, агентство теж предявляє клієнтові претензії: " Він віднімає в нас занадто багато часу. Сам не знає, чого прагне, відкидає й критикує все, що б ми йому не запропонували". Або: "Він не може визначитися. Постійно міняє вимоги, та ще заявляє, що ми не укладаємося в графік".
Контакти агентств із малими й середніми фірмами утрудняються ще й тому, що перші звикли мати справа із професіоналами з рекламних відділів більших підприємств, які говорять на одному з ними професійній мові - більшість же дрібних і середніх бізнесменів у цьому змісті малокомпетентні. Більшу частину виникаючих проблем можна розвязати, якщо обидві сторони зрозуміють, чого очікувати друг від друга й будуть ясно представляти наміри іншої сторони - особливо в тому, що стосується реклами й рекламного бюджету.
Ви має право очікувати від агентства, що воно заощадить ваш час, додасть рекламі професійний вид, використовує весь свій досвіди, щоб зробити її результативної, а виходить, зміцнити позицію вашої фірми. Але жодне агентство не зможе відгадати ваших думок.
Одна з найбільш частих і серйозних помилок рекламодавців - переконання, що "ви - високооплачувані експерти, тому самі повинні розуміти, чого я від вас прагну". Сподіватися, що в агентстві сприймуть ваші думки телепатичним шляхом, навіть якщо ви не вимовите вголос ні слова, однаково що чекати, щоб доктор розпізнав вашу хворобу, навіть не знаючи, де у вас болить. В агентства перед вами маса обовязків. У вас перед ним - тільки одна (не вважаючи обовязку оплатити по рахункові): ви повинні зуміти порозумітися, донести вашу позицію, переваги, дати відомості про бюджет і особистих твор