ЗІ СКІЛЬКОМА РАДІОСТАНЦІЯМИ СПІВРОБІТНИЧАТИ?

ЗІ СКІЛЬКОМА РАДІОСТАНЦІЯМИ СПІВРОБІТНИЧАТИ?

Як не рекомендується обмежуватися занадто малою кількістю радіопередач, так не варто співробітничати з невеликим числом радіостанцій. Скільки ж радіостанцій залучити до співробітництва?.
У прийнятті цього розвязку вам допоможе власна інтуїція, досвід і проведення анкет. Взагалі ж ви повинні передавати свої оголошення не менш чому по 2-3 радіоканалах, але які це будуть канали, залежить від вашого цільового ринку й кількості конкуруючих на даному ринку радіостанцій.
Якщо ваш цільовий ринок полягає як з молодих, так і з людей похилого віку, вам краще вибрати дві радіостанції з різною спеціалізацією. Якщо ваш ринок - сорокалітні жінки, а на ринку діє 6 радіостанцій, що ділять між собою цю аудиторію, то вам варто звернутися в 3-4 з них. Якщо ваші клієнти - підлітки, зі швидкістю світла, що перескакують із радіохвилі на радіохвилю, їсти зміст рекламуватися на всіх шести каналах.
Однак бувають випадки, коли досить тільки однієї радіостанції. Якщо ваш ринок - ділові люди й ви можете дозволити собі купити піковий ефірний час у самої популярної інформаційної радіостанції - це все, що вам потрібно.
Але на чому б ви не зупинилися, не забувайте проводити серед клієнтів анкети, щоб довідатися, реклама якої станції най