РЕКЛАМА НА ЗАСОБАХ ТРАНСПОРТУ

РЕКЛАМА НА ЗАСОБАХ ТРАНСПОРТУ

Реклама на коштах транспорту містить у собі три види:.
внутрішні рекламні наклейки, зовнішні плакати на бортах транспорту й щити на зупинках і платформах. Внутрішні рекламні наклейки й оголошення вивішуються в поїздах, автобусах, тролейбусах, трамваях, метро, таксі. Реклама на бортах буває як навісний, так і мальованої.
Які фірми можуть використовувати рекламу на транспорті Транспортна реклама підходить для магазинів і фірм, що пропонують різні послуги населенню, а також для організаторів масових заходів, цільовий ринок яких зосереджений у даному населеному пункті. Зверніть увагу, що реклама, розміщена зовні транспортних засобів, звернена до іншої групи населення, чому реклама усередині них.
Гідності реклами на коштах транспорту.
· Добре помітна й, отже, ефективна.
· Доступна споживачам протягом 16 або 18 годин на добу.
· Її можна використовувати, щоб донести рекламу до багатих людей, що користуються машинами.
· Постійно переміщається по місту; ваше оголошення побачать різні групи споживачів.
· Впливає на людей, що перебувають у замкненому просторі (тільки реклама усередині салонів).
Недоліки реклами на коштах транспорту.
· Постійне русі;.
· у людей усього кілька секунд, щоб засвоїти інформацію (стосується тільки реклами на бортах).
· Піддана впливу атмосферних факторів і актів вандалізму.
· Не завжди доречна й не завжди доступна.
Вартість реклами на коштах транспорту.
Залежить від величини міста й амбіцій транспортних компаній, особливо якщо компанія - монополіст у даному місті.
Виготовлення реклами.
Виготовленням реклами на коштах транспорту займаються спеціальні фірми, які зажадають від вас тільки текст, а решта зроблять самі. При розробці реклами на транспорті керуються такими ж правилами, як і при розробці зовнішньої реклами: використовуються короткі тексти й виразні дизайнерські розвязки. Незважаючи на те, що споживачі бачать рекламу на бортах з більш близького відстаней, чому щити й стенди зовнішньої реклами, вона теж повинна бути простий і виразної, оскільки швидко пересувається в поле зору людину.
Розфарбування доставочных машин.
Це ще один тип реклами на коштах транспорту. Якщо на вашому підприємстві є такі машини, ви повинні використовувати їх як шанс для чудової реклами. Недостатньо просто написати на борті назва фірми й номер телефону. Спеціалізовані фірми розфарбують ваш автомобіль так, що він перетвориться в справжній шедевр! Який, до того ж, буде допомагати вам просувати