РЕКЛАМНІ ЗАСОБИ МАЙБУТНЬОГО

РЕКЛАМНІ ЗАСОБИ МАЙБУТНЬОГО

Рекламні кошти швидко міняються, як і наш мир. Хоча в найближчі десять років напевно будуть виходити газети, журнали, збережеться телебачення й радіо,важко передбачити, які ще . кошту реклами приєднаються до них,які - зміцнять свою позицію, а які - кануть у небуття.
Одна з ваших завдань у рекламі - ознайомлення з новими рекламними коштами, щоб можна було використовувати такі, які збільшують область впливу, результативність і окупність вашої реклами.
Майбутнє наближається. Уже зараз у деяких країнах фірми розміщають рекламу в системах відео, вмонтованих у коляски, якими користуються відвідувачі магазинів самообслуговування, показують рекламні матеріали у відеопрограмах, демонстрируемых у салонах літаків і конференц-залах. Демонструють відеоролики перед сеансами в кінотеатрах.
У майбутньому газети й журнали будуть виходити в компютерні й відеоверсіях, переданих передплатникові по модему, на дискеті або на компакт-диску. Передплатники зможуть електронним шляхом сортувати й розшукувати інформацію в пошуках потрібних їм рекламних повідомлень, повністю ігноруючи ті, які їх не цікавлять.
Електронний телефонний довідник. Компютерні мережі.
Реклама на одязі. Рекламні вкладки в книги. Телефонна реклама. Використання для маркетингу телефаксу Просування на ринку продуктів, повязаних із премєрами фільмів і телевізійних передач. Реклама на відеокасетах. Реклама на автовідповідачі. Голограми. Системи відео, з якими можна спілкуватися. Реклама, передана через супутниковий звязок. Це тільки деякі з нових можливостей для фірм, які прагнуть рекламуватися. Одні з них дороги, інші - немає. Одні вмруть природньою смертю; інші знайдуть лояльних, але нечисленних шанувальників. Але самі потужні ЗМІ майбутнього сторіччя, можливо, ще тільки зароджується в мозку якого-небудь наукового генія?.
Оцінюючи нові рекламні кошти, дотримуйтеся тих же критеріїв, які ви використовуєте для оцінки існуючих коштів:.
· ÷è досягнеться рекламний кошт вашого цільового ринку;.
· ÷è досить сильно впливає воно на клієнтів;.
· ÷è можна використовувати його відповідно до вашої позиції.
Завжди, звичайно, є ризик. Нові види рекла-)ми з більшим майбутнім можуть повністю розчарувати, якщо у вас не вистачає коштів або здатностей, щоб розвити їхнім відповідним чином. У дії самих зроблених рекламних коштів можуть бути недоліки, а крім того, люди є люди - і вони часто відкидають новий рекламний кошт, навіть якщо дослідження показують, що воно повинне бути досить ефективним.
Тому дійте, опираючись на здоровий глузд, але при цьому не закривайте ока на нові, досить ефективні кошти реклами. Коли ви розвяжете, до якого саме кошту вдатися, користуйтеся ним протягом досить-довгого часу - тільки тоді ваш розвязок принесе