РЕКЛАМА ПІД ЧАС ПРОЦВІТАННЯ Й ПІД ЧАС КРИЗИ

РЕКЛАМА ПІД ЧАС ПРОЦВІТАННЯ Й ПІД ЧАС КРИЗИ

Кожний рекламний агент чув від керівників фірм дві думки:.
- Мені везе! Реклама мені не потрібна.
- Мені не везе! Не до реклами. Мабуть, багатьом рекламним агентам доводило чути такі думки протягом одного дня! Але ж розумний керівник рекламується як під час процвітання, так і під час кризи.
Коли справи фірми I; добре йдуть, реклама допомагає їй розбудовуватися ще краще. Ви повинні рекламуватися навіть тоді, коли здається, що кожний потенційний клієнт уже користується вашим товаром (послугою). Реклама в цей період допомагає зберегти лояльність наявних клієнтів, а одночасно знайти нових.
Реклама може допомогти подолати кризу. Американський фахівець із реклами Михаэль Фитцджеральд привів у газеті "Зе Пугет Саунд Бізнес Джорнал" результати досліджень, проведених у Гарвардському університеті з 1927 року по теперішній час. Оцінювалося.
розвиток фірм, які, починаючи із часів депресії, виділяли гроші на рекламу, тих, хто надходив зворотним образом. Фитцджеральд вивчив результати досліджень і зясував, що "фірми, які не рекламувалися, зникли з ринку".
Є ймовірність, що ваші конкуренти зменшать інтенсивність реклами в період кризи. Якщо ви зумієте втримати свою рекламу в колишньому обсязі, ви станете більш помітні на ринку.
Звичайно, важко виділяти більші суми на рекламу, коли бізнес неухильно падає. Звичайно реклама - це перше, що приходить на розум, коли мова йде про скорочення статей бюджету.
Однак у міру того, як напередодні зменшення оборотів скорочується обсяг вашої реклами, ваша фірма зникає з поля зору споживача. Коло замикається. Ви самі провокуєте зниження оборотів - те, чого ви так сильно побоюєтеся.
Хочеться знову повторити: будьте послідовні. Гарна реклама - реклама послідовна, яка передає інформацію як у дні процвітання, так і в дні кризи. Послідовніст - один з рис, необхідн для того, щоб реклам бу й ефективн, що й самоокупаемой.
Якщо ви правильно виберете рекламні кошти, щоб донести інформацію до цільового ринку, використовуєте сильний текст і ілюстрації - ваша реклама буде ефективною. Якщо зумієте правильно організувати контакти зі ЗМІ, правильно виберете ЗМІ, які забезпечать гарну реакцію споживачів у перерахуванні на витрачені кошти, якщо подбаєте, щоб ваша реклама виходила в ефір у потрібний час у підходящому сезоні - ваша реклама буде, що й окупається.
Інакше кажучи, результативність реклами означає, що ви правильно поводитеся.
Застосовуючи на практиці ради, дані в цій книзі, використовуючи власний досвід і здоровий глузд, тестуючи реакцію споживачів на свої оголошення, ви добєтеся того, що ваша реклама буде й результативної, що й окупається.
Успіхів вам у знову відкритій кра